wtorek, 28 lutego 2012

jedenastka .ROZDZIAŁ XI.

Tak jak mówiłam niedziele spędziłam na umieraniu , zawsze miałam kiepską głowę do alkoholu. W moje urodziny dużo się wydarzyło, zostaną one niezapomniane ze względu na te dobre i złe wspomnienia . Nie jedna załamałaby się po zakończeniu znajomości z Harrym Styles ale nie ja , czasem uroniłam jedną czy dwie łzy ale w jakiś sposób panowałam na tym . Nie byłam na niego wściekła, nadal mogłabym z nim normalnie rozmawiać co było dziwne, był za bliski mojemu sercu . Chociaż Internet stał się moim połączeniem z chłopakami , byłam na bieżąco z tym co się u nich dzieje . Następnego dnia musiałam zerwać się z łóżka by zdążyć na uczelnie . Bałam się stanąć z Davidem twarzą w twarz ale wiedziałam, że to mnie nie ominie . Może to właśnie on miał być lekiem na moje schorowane serce . Chodząc korytarzami budynku szkoły miałam wrażenie, że wszyscy mnie obserwują . Po chwili zrozumiałam dlaczego. Ta cała sensacja z Harrym a teraz Davidem . Niektórym dziewczyną miotały błyskawice w oczach patrząc na mnie, pewnie kolejne zaślepione fanki . W końcu zauważyłam jakąś miło nastawioną twarz do mnie. To był on więc podeszłam i się przywitałam.
-Cześć . Muszę z Tobą porozmawiać . – zaczęłam nieśmiało i posłałam mu najpiękniejszy uśmiech na jaki było mnie stać .
-No mów . – uroczo odwzajemnił mój uśmiech.
-Przepraszam Cię za to wszystko w Internecie, gazetach i telewizji. Nie wiedziałam, że tak będzie .. – wpadałam w rozpacz.
-Ann przestań , nic się nie stało a ja świetnie się bawiłem .
-Ja też .
-Może powtórzymy to w ten weekend wszyscy ? – zaproponował .
-Świetny pomysł .
Resztę czasu na każdej przerwie spędziliśmy razem jak dobrzy przyjaciele . Chciałam go trochę lepiej poznać . Cieszyłam się, ze wszyscy razem idziemy w piątek do klubu . Potrzebowałam teraz przyjaciół .
Wróciłam do domu i pierwsze co zrobiłam to wstawiłam wodę na kubek porządnej kawy i poszłam się uczyć . Z biurka spadła pewna wizytówka więc ją podniosłam . Widniał na niej napis ` Daniell` . Całkiem zapomniałam, że miałam do niej zadzwonić ale teraz gdy nie mam dobrego kontaktu z chłopakami nie wiem czy mogę . Postanowiłam jednak zaryzykować , miałam nadzieję, że mnie chociaż pamięta . Po chwili ktoś odebrał a ja usłyszałam przyjemny głos w słuchawce .Pamiętała mnie bardzo dobrze . Umówiłyśmy się jutro na salce treningowej . Muszę pokazać na co mnie stać . Przed zrobieniem lekcji włączyłam na chwilę komputer . Zgadza się , obsesja mi nie przeszła , nadal szukałam o nich informacji . Poszukiwałam na różnych portalach gdy natknęłam się na coś takiego ` HARRY STYLES NIE JEST JUŻ SINGLEM . ZOBACZCIE ZDJĘCIA `. Oczywiście nacisnęłam i moje oczy ujrzały jakąś blondynkę , tą samą przez którą chciał o mnie zapomnieć . Nie wierzyłam by się w tak krótkim czasie związał . Chciałam się upewnić więc zalogowałam się na facebook’ u . Weszłam na jego tablice i zaczęłam zsuwać myszką w dół. Moim oczom ukazał się post, którego szukałam . Tak to była prawda , a ja nie mogłam w to uwierzyć . Coś mnie pokusiło i wzięłam telefon do ręki . Paznokciem nacisnęłam na kontakt zwany ` Hazziątko` i napisałam wiadomość ` Szczęścia ` . Dlaczego to zrobiłam ? Sama nie wiem lecz w odpowiedzi dostałam ` Dziękuje` . Szybko o mnie zapomniał , ja tak nie umiałam . Uroniłam parę łez ale ukrywałam to przed samą sobą . Straciłam go na zawsze, dopiero teraz do mnie to dotarło . Czy przestałam nad tym panować ? Poszłam się uczyć i więcej już  nic nie sprawdzałam . To była przeszłość .. 
Nie było tak jak chciałam . Niby czas leczy rany .Pełna smutku położyłam i zasnęłam z bezsilności. 
*********************************************************************************

Przepraszam , że tak późno . Wczoraj nie mogłam tego napisać a dzisiaj pisałam tak na szybko. myślałam, że wyjdzie lepiej a jest masakra . normalnie przepraszam tych co to czytają . Kolejny rozdział postaram się by lepiej wyszedł . obiecuję .<3

6 komentarzy:

 1. jezusie,ale ja jestem głupia,zawsze się marzę jak małe dziecko czytając twoje opowiadanie,jest świetne<3

  OdpowiedzUsuń
 2. mam nadziję że będzie szczęśliwe zakończenie . ; d
  czekam z niecierpliwością na następny rozdział . ; )

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny rozdział . ; )
  Mam nadzieje że wszystko się jakoś między nimi ułoży ..
  Czekam na ciąg dalszy . xx

  OdpowiedzUsuń
 4. zeby sie ulozylo ;)
  czekam na kolejne

  OdpowiedzUsuń
 5. co ty gadasz ?
  fajny jest ;)
  ale lepiej, żeby wróciło do normy ;)
  fajnie by było jakby następny rozdział był taki wesoły, że coś się ułoży ;)
  czekam na następny ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Kiedy kolejny ? :*:*
  a ten dobry i nie gadaj ;))

  OdpowiedzUsuń